Hakkımızda

1989 yılında Demir Sanayi Sayman Sokak. 2.katta Aydın Seçkin tarafından kurulan Seçkin Pompa daha sonra İskitler Atakan Caddesi No/2 de hizmetine devam etmiştir.

2000 tarihinde Başkent Sanayi Sitesi Batıkent'te, 2004 tarihinde 88 Oto Sanatkarlar 1. etap İvedikte 2. atölyesi ile hizmetlerine devam etmiştir. Seçkin Dizel 2001 Tarihinde Delphi, 2005 Yılında ise Bosch Dizel Yetkili Servislik unvanına hak kazanmıştır. Seçkin Pompa 2004 tarihinde şirketleşmiştir.

Şu anda hizmet veren merkez Başkent Sanayi Sitesi / Batıkent Delphi yetkili servisi, şube olarakta İvedik Organize Sanayii Bölgesi Melih Gökçek Bulvarı Numara 129/ A Yenimahalle Ankara’da Seçkin Bosch Dıesel Center olarak hizmet vermektedir.

28 yıldır sizlere hizmet veren Seçkin Pompa (Seçkin Dizel Sis.Ltd.Şti) yetkili 2 atölyesi ile sizlerin güveniyle teknolojinin son cihazlarıyla donatılarak deneyimli ve uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Bizlere inanan ve güvenen tüm müşterilerimize teşekkür ederiz …

''Çağımız teknoloji çağı. Zaman ilerledikçe teknolojiye göre işimize de yön vermemiz gerekir.
Biz Seçkin Dizel olarak teknolojiyi en uygulanır hale geçirmek müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam karşılık verebilmek adına daima çaba sarf ederiz. Günümüz şartlarında insanların istekleri doğrultusunda araçlarının güveni, makine sayısının artması, müşterilerin sanayii ortamı değil de servis hizmeti alabilmesi adına biz bu yatırımı gururla yaptik. Ve gerçekten müşterilerimizin güzel tepkileri ile bu işin bu şekilde olması gerektiğini bir kez daha en iyi şekilde gördük.''

Aydın SEÇKİN
Seçkin Dizel Dergisi

Kalite Politikamız

Gelişmemizde devamlılık sağlayacak yeni ve güncel çözümler üretebilmek amacıyla öngörülü olmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini önceden tespit etmek ve buna göre fark yaratacak çözümler sunmak.

Öncü ve Rekabetçi Takım Ruhu Cesaret, inisiyatif ve takım ruhunu birleştirerek elde ettiğimiz güç ile büyümek ve yaygınlaşmak için risk almak. Performans Performansımızı en yüksek seviyede tutmak ve en iyiyi gerçekleştirebilmek amacıyla her gün hem bireysel, hem de ekip olarak kendimiz için yüksek standartlar belirlemek.

İlişkilerimizde müşterilerimizle güven ortamı yaratmak.


Vizyonumuz

1989 yılından bu güne dizel araç sürücülerine orjinal ekipman ve malzemeleri kullanarak en kaliteli hizmeti vermeyi hedefleyen kuruluşumuz sizlerin adına dizel yakıt pompa ve enjektörlerinin orjinal parça ve test ekipmanlarını en güncel ve teknolojiye en ugun şekilde takip etmektedir.

Kurucumuz : Aydın SEÇKİN

Basında Biz ve Röportajlar

Seçkin Dizel Dünyamız ve Bosch Sistemleri Söyleşilerimiz

Kuruluş Tarihimiz

0

Başkent Oto Sanayi

0

88 Oto Sanayi

0

Seçkin Plaza

0